Charita Uherský Brod

Sociální pracovník

Strání Plný úvazek 1.7.2023 nebo dohodou výběrové řízení
Kontaktní osoba
Bc. Michaela Mahdalíková

personalista
Tel.: 730 554 239 E-mail: michaela.mahdalikova@uhbrod.charita.cz

Přijme pracovníka na pozici Sociální pracovník(ce)

Místo výkonu

Pečovatelská služba Strání, sv. Cyrila a Metoděje 271, 687 65 Strání
Odlehčovací služba Strání, sv. Cyrila a Metoděje 271, 687 65 Strání

Pracovní vztah HPP
Nástup ihned, nebo dle dohody

Náplň práce

  • sociálně právní poradenství
  • analytická a metodická činnost v zařízeních sociálních služeb
  • řešení sociálně-právních problémů
  • vytváření a zavádění standardů kvality
  • vykonává sociální šetření

Požadujeme

  • VŠ/VOŠ vzdělání zaměřené na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči (viz. § 110 zákona o sociálních službách)
  • samostatnost, flexibilitu, odolnost vůči stresu
  • sociální cítění, empatický vztah k lidem
  • dobrá znalost práce na PC
  • trestní bezúhonnost
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • dobré finanční ohodnocení

Bc. Miroslava Havlíková, DiS., vedoucí služby, 776 080 273, miroslava.havlikova@uhbrod.charita.cz
Bc. Michaela Mahdalíková, personalista, tel.730 554 239, michaela.mahdalikova@uhbrod.charita.cz