Sociální pracovník/pracovnice

Místo výkonu: Sociální služby v rámci organizace  / ORP Uherský Brod
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: ihned nebo dohodou
Výběrové řízení: Ne

OBLASTNÍ CHARITA UHERSKÝ BROD vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa:

Sociální pracovnice/sociální pracovník

Druh práce: Jednosměnný provoz, plný pracovní úvazek
Náplň práce: ·

  • Sociálně – právní poradenství, analytická a metodická činnost v zařízení sociálních služeb;
  • Řešení sociálně právních a sociálně zdravotních problémů klientů;
  • Vytváření a zavádění standardů kvality;
  • Uplatňování práv a oprávněných zájmů uživatelů při styku s úřady a institucemi, podpora, aktivizace a pomoc v této oblasti;
  • Doprovod uživatelů při vyřizování osobních záležitostí na úřadech a jiných institucích, zprostředkování kontaktů na tyto instituce;
  • Využití sociální práce k hledání způsobů a možností sociálního začleňování klienta, řešení jeho nepříznivé sociální situace nebo prevence jeho společenské exkluze;
  • Ochrana práv uživatelů vůči poskytované službě;
  • Vedení svěřené dokumentace v rámci služby.

Platová třída: Dle vnitřních směrnic organizace

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, velmi dobré finanční ohodnocení, podpora vzdělávání, teambuildingové aktivity.

Místo výkonu práce: Sociální služby v rámci organizace /ORP Uherský Brod/

Požadavky pro vznik pracovního poměru:

  • VŠ/VOŠ vzdělání zaměřené na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči (viz §110 Zákona o sociálních službách)
  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost pro výkon profese
  • Vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
  • Odpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Ochota pracovat v církevní organizaci, pracovat v souladu s jejím posláním
  • Předpoklady pro týmovou práci
  • Motivace k práci s danou cílovou skupinou
  • Dobrá znalost práce na PC
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič/ka)

Písemné přihlášky obsahující:

Motivační dopis, životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a čestné prohlášení o bezúhonnosti, příp. kopie výpisu z trestního rejstříku ne starší než 3 měsíce zasílejte elektronicky na e-mailovou adresu: terezie.fojtikova@uhbrod.charita.cz nebo poštou na adresu: Oblastní charita Uherský Brod, Mariánské nám. 13, 688 01 Uherský Brod

Kontaktní osoba: Bc. Terezie Fojtíková, DiS., tel: 724 651 265, 572 637 333

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu,

popř. nevybrat žádného uchazeče.