Charita Uherský Brod

Sociální pracovník(ce) a aktivizační pracovník(ce)

Slavkov Plný úvazek výběrové řízení
Kontaktní osoba
Bc. Michaela Mahdalíková

personalista
Tel.: 730 554 239 E-mail: michaela.mahdalikova@uhbrod.charita.cz

Charitní dům sv. Petra a Pavla Slavkov, Slavkov 214, 687 64

Přijme pracovníka na kumulovanou pozici

Pracovní vztah:                hlavní pracovní poměr na dobu určitou

Nástup:                             1. 6. 2021 nebo dohodou

Náplň práce:

  • zpracovávání statistik
  • zpracovávání metodických pokynů
  • sociálně – právní poradenství
  • vedení a kontrola dokumentace
  • vykonává sociální šetření
  • přímá práce s klienty

Požadujeme:

  • VŠ/VOŠ vzdělání zaměřené na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči
  • (viz. § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách)
  • schopnost práce v týmu
  • zájem o cílovou skupinu
  • samostatnost, flexibilitu, odolnost vůči stresu
  • sociální cítění, empatický vztah k lidem
  • dobrá znalost práce na PC
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • dobré finanční ohodnocení
  • možnost prohlubování a zvyšování kvalifikace

Kontaktní osoba:

Bc. Michaela Mahdalíková, personalista, tel.730 554 239, e-mail: michaela.mahdalikova@uhbrod.charita.cz

V Uherském Brodě: 22. 3. 2021