Vedoucí Charitní pečovatelské služby Terezie Fojtíková obdržela významné ocenění

Vedoucí Charitní pečovatelské služby Terezie Fojtíková obdržela významné ocenění

Významného úspěchu dosáhla v soutěži „Pracovník roku v sociálních službách Zlínského kraje“ vedoucí Charitní pečovatelské služby Oblastní charity Uherský Brod Bc. Terezie Fojtíková.  Hodnotící komise udělila Terezii Fojtíkové mimořádné manažerské ocenění.

„Kolegyni Terezii Fojtíkovou znám již více jak 10 let a  ocenění Zlínského kraje si bez jakékoliv diskuse zaslouží. Terezie Fojtíková je nejen výbornou manažerkou, ale také velmi obětavým člověkem. Je připravena nezištně pomoci každému, kdo pomoc potřebuje a to i nad rámec svých povinností. I její dobrovolnická činnost byla při předávání ocenění vzpomenuta,“ poznamenal ředitel Oblastní charity Uherský Brod Petr Houšť.

„Pracovat se seniory mi přináší radost. Vím, že tito lidé pomoc potřebují, a tím je pro mě tato práce smysluplná,“ podotkla při převzetí ocenění Terezie Fojtíková.

Anketa „Pracovník roku v sociálních službách Zlínského kraje“ je vyhlašována  od roku 2010.

Smyslem ankety je ocenění pracovníků za významný a kvalitní přínos v oblasti sociálních služeb a za aktivní a dlouhodobou péči o klienty v této oblasti.

Paní Terezii Fojtíkové k zaslouženému ocenění gratulujeme!

 

Více o ocenění „Pracovník roku v sociálních službách Zlínského kraje“ zde: www.kr-zlinsky.cz/zastupci-kraje-ocenili-pracovniky-v-socialnich-sluzbach-a-podekovali-jim-za-jejich-praci-aktuality-14288.html