Vánoční výlet do rodinného centra Galaxie

Vánoční výlet do rodinného centra Galaxie

Ačkoliv vánoční svátky uplynuly jako voda, na děti z Azylového domu pro matky s dětmi v tísni čekal ještě jeden vánoční dárek. Za doprovodu svých maminek a sociální pracovnice navštívily děti vesmírnou zábavu v rodinném centru Galaxie Zlín.

Na děti zde čekala spousta atrakcí. Skákací hrady, horolezecká stěna, vesmírná stanice, klouzačky, dětské koutky pro nejmenší děti a další zážitky při cestě vesmírem. Děti se na tento výlet velmi těšily a ihned po příjezdu se rozutekly do všech stran zábavního parku.

V průběhu galaktického dobrodružství byla zábava v plném proudu a svolat všechny na společný oběd nebo svačinu bylo tedy velmi obtížné.

Pro završení výletního dne všichni společně navštívili nákupní centrum Zlaté Jablko ve Zlíně. Zde si děti i maminky mohly vybrat drobný dárek, který by jim tento vánoční výlet připomínal. Velký úspěch měla hračkářství, kde si každé dítě našlo svou vytouženou hračku.

Všem se výlet moc líbil a pro všechny to byl nezapomenutelný zážitek.

Velké poděkování patří firmě Svět Oken s.r.o., která vánoční výlet pro děti z azylového domu a jejich maminky finančně podpořila a zajistila.