Charitní ples ve Strání očima některých návštěvníků

Charitní ples ve Strání očima některých návštěvníků

„Ples ve Strání byl velmi dobře organizačně připravený. A tombola byla jako vždy v případě těchto akcí uherskobrodské Charity – jedním slovem bezprecedentní.
(Marta Moštková, místostarostka Vlčnova a předsedkyně Rady charity)

„Na plese ve Strání jsem poznal řadu nových lidí, a jsem rád, že tyto plesy umožňují setkání s lidmi v trochu jiné, neformální atmosféře. Moc mě zaujala bohatá tombola, přiznám se, že tak rozsáhlou tombolu jsem snad ještě nikde neviděl.“ (Pavel Vágner, farář, Březová)

„V dnešní hektické době plné stresu a starostí, byl pro mne ples jakýmsi balzámem na duši. Najednou nebylo kam spěchat, a bylo dost času k povídání s přáteli, které jsem dlouho neviděla. A pak ten pocit, že jsme všichni k sobě srdečnější a tak trochu blíž...“ (Jana Jurásková, Březová)

 

„Líbila se mi úroveň plesu, uvítání hostů, kteří vyzdvihli význam práce Charity, líbila se mi i programová koncepce a pak samotná vystoupení účinkujících. Líbilo se mi i chování lidí u vstupu, kteří nabízeli vlídné slovo i koláček a slivovici na uvítanou. Líbilo se mi chování účastníků - všude vládla milá a vstřícná nálada. Ohromná byla i tombola, která svědčí o zájmu sponzorů a vůbec široké veřejnosti, že brodskou Charitu považují za užitečnou a prospěšnou organizaci. Velmi rád jsem pořadatelskému týmu předal dar v podobě několika lahví vín, protože si jejich nasazení při pořádání tak náročné akce, ale i jejich činnosti pro potřebné, velmi cením.“ (František Houšť, Hodonice)

„Pocity z plesu? Jen ty nejlepší! A to si troufám mluvit i za mou manželku. Byli jsme velmi spokojení. Mě jsem zpočátku trochu obavy, jak akce dopadne, protože Charitní ples byl ve Strání poprvé a navíc se konal v pátek. Průběh a výsledek však mluví za vše – akce se moc povedla. A o tom, že jsem se dobře bavil, svědčí i to, že jsem odcházel dvě hodiny po půlnoci. To u mě nebývá zvykem, zvláště po tak náročném pracovním dnu, jakým pro mne pátek byl…“ (Ondřej Benešík, poslanec PS Parlamentu ČR, Strání)

„Líbila se mi celková atmosféra plesu, usměvaví a vstřícní lidé mezi pořadateli i návštěvníky, všude vládla skvělá nálada. Ochutnala jsem skvělé víno, kávu i jídlo. Trochu mě mrzelo, že se velmi rychle vyprodala tombola. Byl o ni takový zájem, že lístky zmizely během několika málo minut. Celkový dojem z plesu byl ale vynikající.“ (Markéta Kapinusová, Uherské Hradiště)

„Charitní ples ve Strání ve mně nechal jen ty nejlepší dojmy, bavil jsem se skvěle. Zvláště, když přidanou hodnotou plesu byla pomoc a podpora jedné z jejich služeb a klientů. Brodská charita nasadila laťku kvality hodně vysoko už od prvního ročníku a tuto kvalitu se jí daří držet i nadále. Na některé plesy chodím tak trochu i pracovně, a na některé se vyloženě těším. Ples Oblastní charity Uherský Brod patří do té druhé kategorie.“ (Patrik Kunčar, senátor a starosta Uherského Brodu)

„Ak mám hodnotiť ples ve Stráni, tak  musím povedať, že sme boli s manželkou nadšení... v každom ohľade. A zároveň som ako riaditeľ Trnavskej arcidiecéznej charity aj obdivoval prácu, ktorú uskutočnuje Oblastní charita Uherský Brod s ľudmi pre ľudí.

Bolo veľmi príjemné byť medzi priateľskými a vzácnymi  ľudmi, ktorí sa na plese stretli.

Skvelá organizácia, výborné muziky, prebohatá tombola, ochutnávka ozaj  krásnych vín. Ešte raz ďakujeme s manželkou za možnosť byť s vami.“ (Miroslav Dzurech, ředitel Trnavskej arcidiecéznej charity)